KONST / Litografier / Färglitografi 13581621
nr 1358 1621
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), Gamla Stan. Motivet: 34x45cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 2 november 2020
kl 19:11:42
1.500 kr
2.200 kr
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö